У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вороненко - Ямна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вороненко - Ямна:

Поточний розклад електричок Вороненко - Ямна включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 08 хв зі станції Вороненко і прибуває на станцію Ямна о 20 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6442 сполученням Рахів - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 0 г 51 хв. Між станціями Вороненко і Ямна цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вороненко - Ямна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вороненко Ямна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вороненко - Ямна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404* Рахів Івано-Франківськ 15.48
Вороненко
16.39
Ямна
51 хв Курсує щоденно - переглянути
6442* Рахів Коломия 20.08
Вороненко
20.59
Ямна
51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вороненко -Ямна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вороненко — Ямна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ямна — Вороненко