У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воронківці - Чотирбоки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воронківці - Чотирбоки:

Поточний розклад електричок Воронківці - Чотирбоки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 18 хв зі станції Воронківці і прибуває на станцію Чотирбоки о 12 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6354 сполученням Хмельницький - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 15 хв. Між станціями Воронківці і Чотирбоки цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Старокостянтинів 1(11.28), Великі Юначки(11.56), Вербівці(12.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воронківці - Чотирбоки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воронківці Чотирбоки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воронківці - Чотирбоки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6354 Хмельницький Шепетівка 11.18
Воронківці
12.33
Чотирбоки
1 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воронківці -Чотирбоки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воронківці — Чотирбоки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чотирбоки — Воронківці