У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воронківці - Хмельницький
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воронківці - Хмельницький:

Поточний розклад електричок Воронківці - Хмельницький включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 27 хв зі станції Воронківці і прибуває на станцію Хмельницький о 12 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6353 сполученням Шепетівка - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 1 г 28 хв. Між станціями Воронківці і Хмельницький цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Кузьмин(06.08), Климашівка(06.44), Гречани(07.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воронківці - Хмельницький, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воронківці Хмельницький ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воронківці - Хмельницький можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353 Шепетівка Хмельницький 06.01
Воронківці
07.29
Хмельницький
1 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
806К Вінниця Хмельницький 11.27
Воронківці
12.36
Хмельницький
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
808О Вінниця Хмельницький 20.31
Воронківці
21.43
Хмельницький
1 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воронківці -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воронківці — Хмельницький

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хмельницький — Воронківці