У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воронківці - Холонівська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воронківці - Холонівська:

Поточний розклад електричок Воронківці - Холонівська включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 59 хв зі станції Воронківці і прибуває на станцію Холонівська о 06 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 807-808-80 сполученням Хмельницький - Вінниця, в цьому випадку поїздка займе 1 г 51 хв. Між станціями Воронківці і Холонівська цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Старокостянтинів-2(14.47), Адампіль(15.20), Курилівка(16.00), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воронківці - Холонівська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воронківці Холонівська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воронківці - Холонівська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
805К Хмельницький Вінниця 04.59
Воронківці
06.48
Холонівська
1 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути
807-808-80 Хмельницький Вінниця 14.33
Воронківці
16.24
Холонівська
1 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воронківці -Холонівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воронківці — Холонівська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Холонівська — Воронківці