У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воронківці - Кузьмин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воронківці - Кузьмин:

Поточний розклад електричок Воронківці - Кузьмин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 01 хв зі станції Воронківці і прибуває на станцію Кузьмин о 06 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6353 сполученням Шепетівка - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Воронківці і Кузьмин цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воронківці - Кузьмин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воронківці Кузьмин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воронківці - Кузьмин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353 Шепетівка Хмельницький 06.01
Воронківці
06.08
Кузьмин
7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воронківці -Кузьмин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воронківці — Кузьмин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кузьмин — Воронківці