У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воронківці - Речовий ринок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воронківці - Речовий ринок:

Поточний розклад електричок Воронківці - Речовий ринок включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 27 хв зі станції Воронківці і прибуває на станцію Речовий ринок о 12 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6353 сполученням Шепетівка - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 1 г 17 хв. Між станціями Воронківці і Речовий ринок цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Кузьмин(06.08), Климашівка(06.44), Гречани(07.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воронківці - Речовий ринок, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воронківці Речовий ринок ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воронківці - Речовий ринок можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353 Шепетівка Хмельницький 06.01
Воронківці
07.18
Речовий ринок
1 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
806К Вінниця Хмельницький 11.27
Воронківці
12.27
Речовий ринок
1 г Курсує щоденно - переглянути
808О Вінниця Хмельницький 20.31
Воронківці
21.35
Речовий ринок
1 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воронківці -Речовий ринок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воронківці — Речовий ринок

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Речовий ринок — Воронківці