У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воронківці - Старокостянтинів 1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воронківці - Старокостянтинів 1:

Поточний розклад електричок Воронківці - Старокостянтинів 1 включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 18 хв зі станції Воронківці і прибуває на станцію Старокостянтинів 1 о 11 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6354 сполученням Хмельницький - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Воронківці і Старокостянтинів 1 цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воронківці - Старокостянтинів 1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воронківці Старокостянтинів 1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воронківці - Старокостянтинів 1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6354 Хмельницький Шепетівка 11.18
Воронківці
11.28
Старокостянтинів 1
10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воронківці -Старокостянтинів 1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воронківці — Старокостянтинів 1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Старокостянтинів 1 — Воронківці