У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воронківці - Старокостянтинів-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воронківці - Старокостянтинів-2:

Поточний розклад електричок Воронківці - Старокостянтинів-2 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 59 хв зі станції Воронківці і прибуває на станцію Старокостянтинів-2 о 05 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 807-808-80 сполученням Хмельницький - Вінниця, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Воронківці і Старокостянтинів-2 цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воронківці - Старокостянтинів-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воронківці Старокостянтинів-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воронківці - Старокостянтинів-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
805К Хмельницький Вінниця 04.59
Воронківці
05.12
Старокостянтинів-2
13 хв Курсує щоденно - переглянути
807-808-80 Хмельницький Вінниця 14.33
Воронківці
14.47
Старокостянтинів-2
14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воронківці -Старокостянтинів-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воронківці — Старокостянтинів-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Старокостянтинів-2 — Воронківці