У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воронківці - Заруддя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воронківці - Заруддя:

Поточний розклад електричок Воронківці - Заруддя включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 31 хв зі станції Воронківці і прибуває на станцію Заруддя о 20 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6353 сполученням Шепетівка - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Воронківці і Заруддя цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воронківці - Заруддя, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воронківці Заруддя ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воронківці - Заруддя можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353 Шепетівка Хмельницький 06.01
Воронківці
06.37
Заруддя
36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
808О Вінниця Хмельницький 20.31
Воронківці
20.59
Заруддя
28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воронківці -Заруддя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воронківці — Заруддя

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заруддя — Воронківці