У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воронки - Біла
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воронки - Біла:

Поточний розклад електричок Воронки - Біла включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 05 хв зі станції Воронки і прибуває на станцію Біла о 08 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6391 сполученням Антонівка - Зарічне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Воронки і Біла цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воронки - Біла, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воронки Біла ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воронки - Біла можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6391 Антонівка Зарічне 08.05
Воронки
08.34
Біла
29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воронки -Біла можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воронки — Біла

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Біла — Воронки