У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воронки - Млинок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воронки - Млинок:

Поточний розклад електричок Воронки - Млинок включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 05 хв зі станції Воронки і прибуває на станцію Млинок о 08 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6391 сполученням Антонівка - Зарічне, в цьому випадку поїздка займе 0 г 42 хв. Між станціями Воронки і Млинок цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воронки - Млинок, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воронки Млинок ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воронки - Млинок можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6391 Антонівка Зарічне 08.05
Воронки
08.47
Млинок
42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воронки -Млинок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воронки — Млинок

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Млинок — Воронки