У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воронки - Перекалля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воронки - Перекалля:

Поточний розклад електричок Воронки - Перекалля включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 05 хв зі станції Воронки і прибуває на станцію Перекалля о 09 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6391 сполученням Антонівка - Зарічне, в цьому випадку поїздка займе 1 г 11 хв. Між станціями Воронки і Перекалля цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Луково(08.19), Борова(09.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воронки - Перекалля, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воронки Перекалля ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воронки - Перекалля можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6391 Антонівка Зарічне 08.05
Воронки
09.16
Перекалля
1 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воронки -Перекалля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воронки — Перекалля

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Перекалля — Воронки