У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вороновиця - Генріхівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вороновиця - Генріхівка:

Поточний розклад електричок Вороновиця - Генріхівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 53 хв зі станції Вороновиця і прибуває на станцію Генріхівка о 23 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6631 сполученням Вінниця - Гайворон, в цьому випадку поїздка займе 4 г 11 хв. Між станціями Вороновиця і Генріхівка цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Фердинандівка(19.15), Кароліна(20.00), Ситківці(20.55), Антонівка(22.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вороновиця - Генріхівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вороновиця Генріхівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вороновиця - Генріхівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6631 Вінниця Гайворон 18.53
Вороновиця
23.04
Генріхівка
4 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вороновиця -Генріхівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вороновиця — Генріхівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Генріхівка — Вороновиця