У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вороновиця - Немирів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вороновиця - Немирів:

Поточний розклад електричок Вороновиця - Немирів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 53 хв зі станції Вороновиця і прибуває на станцію Немирів о 19 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6631 сполученням Вінниця - Гайворон, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями Вороновиця і Немирів цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вороновиця - Немирів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вороновиця Немирів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вороновиця - Немирів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6631 Вінниця Гайворон 18.53
Вороновиця
19.37
Немирів
44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вороновиця -Немирів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вороновиця — Немирів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Немирів — Вороновиця