У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Балаклія
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Балаклія:

Розклад поїздів Ворожба Балаклія на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Балаклія найчастіше зупиняються на станціях Суми, Смородине, Богодухів, Люботин, Харків-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.09 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Балаклія прибувають вони відповідно о 08.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Балаклія є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Балаклія складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Балаклія можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
124К Київ Костянтинівка 02.09
Ворожба-Пас.
08.36
Балаклія
6 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Балаклія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Балаклія

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Балаклія — Ворожба