У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Богодухів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Богодухів:

Розклад поїздів Ворожба Богодухів на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Богодухів найчастіше зупиняються на станціях Суми, Смородине, Білопілля, Боромля, Кириківка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.09, 04.46, 04.47 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Богодухів прибувають вони відповідно о 05.10, 07.41, 07.44 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Ворожба Богодухів говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Ворожба - Богодухів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Богодухів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Богодухів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Богодухів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Богодухів — Ворожба