У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Чугуїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Чугуїв:

Розклад поїздів Ворожба Чугуїв на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Чугуїв найчастіше зупиняються на станціях Білопілля, Суми, Боромля, Смородине, Кириківка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.02 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Чугуїв прибувають вони відповідно о 23.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Чугуїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Чугуїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Чугуїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
045Л Ужгород Лисичанськ 17.02
Ворожба-Пас.
23.42
Чугуїв
6 г 40 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Чугуїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Чугуїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чугуїв — Ворожба