У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Дружківка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Дружківка:

Розклад поїздів Ворожба Дружківка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Дружківка найчастіше зупиняються на станціях Суми, Смородине, Богодухів, Люботин, Харків-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.09 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Дружківка прибувають вони відповідно о 11.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Дружківка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Дружківка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Дружківка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
124К Київ Костянтинівка 02.09
Ворожба-Пас.
11.38
Дружківка
9 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Дружківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Дружківка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дружківка — Ворожба