У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Городня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Городня:

Розклад поїздів Ворожба Городня на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Городня найчастіше зупиняються на станціях Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Мена, Сновськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.12 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Городня прибувають вони відповідно о 15.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Городня є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Городня складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Городня можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
100Д Запоріжжя Мінськ 11.12
Ворожба-Пас.
15.54
Городня
4 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Городня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Городня

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Городня — Ворожба