У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Івотка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Івотка:

Розклад поїздів Ворожба Івотка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Івотка найчастіше зупиняються на станціях Путивль, Конотоп, Кролевець, Терещенська, Янпіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.32 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Івотка прибувають вони відповідно о 21.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Івотка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Івотка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Івотка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
127Ш Суми Зернове 18.32
Ворожба-Пас.
21.49
Івотка
3 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Івотка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Івотка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івотка — Ворожба