У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Козятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Козятин:

Розклад поїздів Ворожба Козятин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Козятин найчастіше зупиняються на станціях Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.32 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 12.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Козятин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Козятин складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Козятин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
779ДО Суми Вінниця 06.32
Ворожба-Пас.
12.15
Козятин-1
5 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Козятин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин — Ворожба