У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Куп'янськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Куп'янськ:

Розклад поїздів Ворожба Куп'янськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Куп'янськ найчастіше зупиняються на станціях Білопілля, Суми, Боромля, Смородине, Кириківка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.02 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Куп'янськ-Вузловий прибувають вони відповідно о 01.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Куп'янськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Куп'янськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Куп'янськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
045Л Ужгород Лисичанськ 17.02
Ворожба-Пас.
01.07
Куп'янськ-Вузловий
8 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Куп'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Куп'янськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Куп'янськ — Ворожба