У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Лисичанськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Лисичанськ:

Розклад поїздів Ворожба Лисичанськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Лисичанськ найчастіше зупиняються на станціях Білопілля, Суми, Боромля, Смородине, Кириківка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.02 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Лисичанськ прибувають вони відповідно о 04.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Лисичанськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Лисичанськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Лисичанськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
045Л Ужгород Лисичанськ 17.02
Ворожба-Пас.
04.15
Лисичанськ
11 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Лисичанськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Лисичанськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Лисичанськ — Ворожба