У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Плиски
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворожба - Плиски:

Поточний розклад електричок Ворожба - Плиски включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 22 хв зі станції Ворожба і прибуває на станцію Плиски о 20 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 887К сполученням Ворожба-Пас. - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 2 г 58 хв. Між станціями Ворожба і Плиски цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Бабаківка(17.33), Путійська(18.17), Джигаївка(18.43), Бахмач-Київський(19.58), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворожба - Плиски, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворожба Плиски ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворожба - Плиски можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
887К Ворожба Фастів 17.22
Ворожба-Пас.
20.20
Плиски
2 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворожба -Плиски можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Плиски

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Плиски — Ворожба