У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Суми-Товарна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворожба - Суми-Товарна:

Поточний розклад електричок Ворожба - Суми-Товарна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 05 хв зі станції Ворожба і прибуває на станцію Суми-Товарна о 10 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6882 сполученням Ворожба-Пас. - Смородине, в цьому випадку поїздка займе 1 г 51 хв. Між станціями Ворожба і Суми-Товарна цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Білопілля(09.15), Вири(09.44), Головашівка(10.10), Суми(10.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворожба - Суми-Товарна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворожба Суми-Товарна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворожба - Суми-Товарна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6882* Ворожба Смородине 09.05
Ворожба-Пас.
10.56
Суми-Товарна
1 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворожба -Суми-Товарна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Суми-Товарна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Суми-Товарна — Ворожба