У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Свалява
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Свалява:

Розклад поїздів Ворожба Свалява на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Свалява найчастіше зупиняються на станціях Путивль, Славута-1, Лавочне, Славське, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.57 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Свалява прибувають вони відповідно о 12.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Свалява є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Свалява складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Свалява можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
046Д Лисичанськ Ужгород 17.57
Ворожба-Пас.
12.20
Свалява
18 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Свалява можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Свалява

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Свалява — Ворожба