У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Синельникове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба - Синельникове:

Розклад поїздів Ворожба Синельникове на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба Синельникове найчастіше зупиняються на станціях Суми, Смородине, Богодухів, Люботин, Харків-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.35 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Синельникове-1 прибувають вони відповідно о 05.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба Синельникове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба - Синельникове складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ворожба - Синельникове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
100Ф Мінськ Запоріжжя 20.35
Ворожба-Пас.
05.21
Синельникове-1
8 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба -Синельникове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Синельникове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Синельникове — Ворожба