У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Сироватка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворожба - Сироватка:

Поточний розклад електричок Ворожба - Сироватка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 05 хв зі станції Ворожба і прибуває на станцію Сироватка о 11 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6882 сполученням Ворожба-Пас. - Смородине, в цьому випадку поїздка займе 2 г 17 хв. Між станціями Ворожба і Сироватка цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Білопілля(09.15), Вири(09.44), Головашівка(10.10), Суми(10.40), Баси(11.06), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворожба - Сироватка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворожба Сироватка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворожба - Сироватка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6882* Ворожба Смородине 09.05
Ворожба-Пас.
11.22
Сироватка
2 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворожба -Сироватка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Сироватка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сироватка — Ворожба