У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - В'язове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворожба - В'язове:

Поточний розклад електричок Ворожба - В'язове включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 28 хв зі станції Ворожба і прибуває на станцію В'язове о 06 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 887К сполученням Ворожба-Пас. - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 13 хв. Між станціями Ворожба і В'язове цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Бабаківка(17.33), Путійська(18.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворожба - В'язове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворожба В'язове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворожба - В'язове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6301- Ворожба Бахмач 05.28
Ворожба-Пас.
06.37
В'язове
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6303- Ворожба Конотоп 11.21
Ворожба-Пас.
12.32
В'язове
1 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути
887К Ворожба Фастів 17.22
Ворожба-Пас.
18.35
В'язове
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворожба -В'язове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — В'язове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту В'язове — Ворожба