У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Вири
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворожба - Вири:

Поточний розклад електричок Ворожба - Вири включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 45 хв зі станції Ворожба і прибуває на станцію Вири о 06 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6514 сполученням Ворожба-Пас. - Суми, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Ворожба і Вири цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Білопілля(11.29), Улянівка(11.51), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворожба - Вири, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворожба Вири ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворожба - Вири можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6512 Ворожба Суми 05.45
Ворожба-Пас.
06.22
Вири
37 хв Курсує щоденно - переглянути
6882* Ворожба Смородине 09.05
Ворожба-Пас.
09.44
Вири
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6514 Ворожба Суми 11.19
Ворожба-Пас.
11.59
Вири
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6516 Ворожба Суми 17.14
Ворожба-Пас.
17.52
Вири
38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворожба -Вири можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Вири

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вири — Ворожба