У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Вишневе
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворожба - Вишневе:

Поточний розклад електричок Ворожба - Вишневе включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 22 хв зі станції Ворожба і прибуває на станцію Вишневе о 23 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 887К сполученням Ворожба-Пас. - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 6 г 17 хв. Між станціями Ворожба і Вишневе цей електропоїзд проїжджає 33 зупинок. Серед них Бабаківка(17.33), Путійська(18.17), Джигаївка(18.43), Бахмач-Київський(19.58), Бобровиця(21.50), Київ-Пас.(23.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворожба - Вишневе, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворожба Вишневе ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворожба - Вишневе можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
887К Ворожба Фастів 17.22
Ворожба-Пас.
23.39
Вишневе
6 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворожба -Вишневе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .