У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба - Залізобетонний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворожба - Залізобетонний:

Поточний розклад електричок Ворожба - Залізобетонний включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 28 хв зі станції Ворожба і прибуває на станцію Залізобетонний о 06 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 887К сполученням Ворожба-Пас. - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 35 хв. Між станціями Ворожба і Залізобетонний цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Бабаківка(17.33), Путійська(18.17), Джигаївка(18.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворожба - Залізобетонний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворожба Залізобетонний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворожба - Залізобетонний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6301- Ворожба Бахмач 05.28
Ворожба-Пас.
06.58
Залізобетонний
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути
6303- Ворожба Конотоп 11.21
Ворожба-Пас.
12.54
Залізобетонний
1 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути
887К Ворожба Фастів 17.22
Ворожба-Пас.
18.57
Залізобетонний
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворожба -Залізобетонний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба — Залізобетонний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Залізобетонний — Ворожба