У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба-Пас. - Батьово
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба-Пас. - Батьово:

Розклад поїздів Ворожба-Пас. Батьово на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 27. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба-Пас. Батьово найчастіше зупиняються на станціях Путивль, Кривин, Карпати, Свалява, Воловець, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.57 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Батьово прибувають вони відповідно о 13.31 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба-Пас. Батьово є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба-Пас. - Батьово складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворожба-Пас. - Батьово можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
046Д Лисичанськ Ужгород 17.57
Ворожба-Пас.
13.31
Батьово
19 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба-Пас. -Батьово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба-Пас. — Батьово

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Батьово — Ворожба-Пас.