У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба-Пас. - Бобровиця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворожба-Пас. - Бобровиця:

Поточний розклад електричок Ворожба-Пас. - Бобровиця включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 22 хв зі станції Ворожба-Пас. і прибуває на станцію Бобровиця о 21 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 887 сполученням Ворожба-Пас. - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 4 г 28 хв. Між станціями Ворожба-Пас. і Бобровиця цей електропоїзд проїжджає 23 зупинок. Серед них Бабаківка(17.33), Путійська(18.17), Калинівка(18.48), Плиски(20.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворожба-Пас. - Бобровиця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворожба-Пас. Бобровиця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворожба-Пас. - Бобровиця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
887 Ворожба Фастів 17.22
Ворожба-Пас.
21.50
Бобровиця
4 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворожба-Пас. -Бобровиця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба-Пас. — Бобровиця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бобровиця — Ворожба-Пас.