У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба-Пас. - Дарниця
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Ворожба-Пас. - Дарниця:

Розклад поїздів і електричок Ворожба-Пас. - Дарниця на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Ворожба-Пас. вночі о 01 г 35 хв і прибуває на кінцеву станцію о 05 г 14 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 17 г 57 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Ворожба-Пас. до пункту прибуття Дарниця становить 3 г 54 хв: найшвидший поїзд їде 3 г 11 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 5 г 24 хв.
Деякі поїзди від станції Ворожба-Пас. до станції Дарниця курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Ворожба-Пас. - Дарниця проїжджають через такі станції і населені пункти як: Путивль, Ніжин.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Ворожба-Пас. - Дарниця, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Ворожба-Пас. - Дарниця можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Ворожба-Пас. -Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба-Пас. — Дарниця

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Дарниця — Ворожба-Пас.

За маршрутом Ворожба-Пас. - Дарниця курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Ворожба-Пас. - Дарниця Показати тільки електрички сполученням Ворожба-Пас. - Дарниця