У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба-Пас. - Джигаївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворожба-Пас. - Джигаївка:

Поточний розклад електричок Ворожба-Пас. - Джигаївка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 28 хв зі станції Ворожба-Пас. і прибуває на станцію Джигаївка о 06 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 887К сполученням Ворожба-Пас. - Фастів-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 21 хв. Між станціями Ворожба-Пас. і Джигаївка цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Бабаківка(17.33), Путійська(18.17), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворожба-Пас. - Джигаївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворожба-Пас. Джигаївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворожба-Пас. - Джигаївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6301- Ворожба Бахмач 05.28
Ворожба-Пас.
06.45
Джигаївка
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути
6303- Ворожба Конотоп 11.21
Ворожба-Пас.
12.40
Джигаївка
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
887К Ворожба Фастів 17.22
Ворожба-Пас.
18.43
Джигаївка
1 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворожба-Пас. -Джигаївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба-Пас. — Джигаївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Джигаївка — Ворожба-Пас.