У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба-Пас. - Стрий
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба-Пас. - Стрий:

Розклад поїздів Ворожба-Пас. Стрий на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба-Пас. Стрий найчастіше зупиняються на станціях Путивль, Радулин, Броди, Радивилів, Дубно, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.57 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Стрий прибувають вони відповідно о 09.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба-Пас. Стрий є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба-Пас. - Стрий складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворожба-Пас. - Стрий можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
046Д Лисичанськ Ужгород 17.57
Ворожба-Пас.
09.37
Стрий
15 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба-Пас. -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба-Пас. — Стрий

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Стрий — Ворожба-Пас.