У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба-Пас. - Жлобин-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба-Пас. - Жлобин-Пас.:

Розклад поїздів Ворожба-Пас. Жлобин-Пас. на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба-Пас. Жлобин-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Мена, Сновськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.12, 12.00 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Жлобин-Пас. прибувають вони відповідно о 20.29, 21.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворожба-Пас. Жлобин-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворожба-Пас. - Жлобин-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Ворожба-Пас. - Жлобин-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
100Д Запоріжжя Мінськ 11.12
Ворожба-Пас.
20.29
Жлобин-Пас.
9 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 12.00
Ворожба-Пас.
21.55
Жлобин-Пас.
9 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба-Пас. -Жлобин-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба-Пас. — Жлобин-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жлобин-Пас. — Ворожба-Пас.