У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воршиця - Адампіль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воршиця - Адампіль:

Поточний розклад електричок Воршиця - Адампіль включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 18 хв зі станції Воршиця і прибуває на станцію Адампіль о 19 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 806К сполученням Вінниця - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 1 г 26 хв. Між станціями Воршиця і Адампіль цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Робоча(09.20), Соломірка(09.55), Залісся(10.34), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воршиця - Адампіль, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воршиця Адампіль ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воршиця - Адампіль можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
806К Вінниця Хмельницький 09.15
Воршиця
10.41
Адампіль
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути
808-807-80 Вінниця Хмельницький 18.18
Воршиця
19.42
Адампіль
1 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воршиця -Адампіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воршиця — Адампіль

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Адампіль — Воршиця