У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воршиця - Кожанка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воршиця - Кожанка:

Поточний розклад електричок Воршиця - Кожанка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 36 хв зі станції Воршиця і прибуває на станцію Кожанка о 09 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 868 сполученням Жмеринка-Пас. - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 19 хв. Між станціями Воршиця і Кожанка цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Гулівці(07.40), Чорнорудка(09.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воршиця - Кожанка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воршиця Кожанка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воршиця - Кожанка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
868 Жмеринка Київ 07.36
Воршиця
09.55
Кожанка
2 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воршиця -Кожанка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .