У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воршиця - Краснівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воршиця - Краснівка:

Поточний розклад електричок Воршиця - Краснівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 50 хв зі станції Воршиця і прибуває на станцію Краснівка о 18 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6307 сполученням Козятин-1 - Рахни, в цьому випадку поїздка займе 2 г 21 хв. Між станціями Воршиця і Краснівка цей електропоїзд проїжджає 25 зупинок. Серед них Калинівка-1(15.55), Вінниця(16.24), Гнівань(16.56), Жмеринка-Пас.(17.28), Ярошенка(18.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воршиця - Краснівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воршиця Краснівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воршиця - Краснівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6307 Козятин Рахни 15.50
Воршиця
18.11
Краснівка
2 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воршиця -Краснівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .