У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воршиця - Красилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воршиця - Красилів:

Поточний розклад електричок Воршиця - Красилів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 15 хв зі станції Воршиця і прибуває на станцію Красилів о 11 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 808-807-80 сполученням Вінниця - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 2 г 25 хв. Між станціями Воршиця і Красилів цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Робоча(18.23), Соломірка(18.58), Залісся(19.35), Замчики(20.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воршиця - Красилів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воршиця Красилів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воршиця - Красилів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
806К Вінниця Хмельницький 09.15
Воршиця
11.38
Красилів
2 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
808-807-80 Вінниця Хмельницький 18.18
Воршиця
20.43
Красилів
2 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воршиця -Красилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воршиця — Красилів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Красилів — Воршиця