У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воршиця - Сигнал
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воршиця - Сигнал:

Поточний розклад електричок Воршиця - Сигнал включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 17 хв зі станції Воршиця і прибуває на станцію Сигнал о 19 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6302 сполученням Жмеринка-Пас. - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 46 хв. Між станціями Воршиця і Сигнал цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Гулівці(10.36), Кордишівка(11.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воршиця - Сигнал, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воршиця Сигнал ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воршиця - Сигнал можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6302 Жмеринка Козятин 10.33
Воршиця
11.19
Сигнал
46 хв Курсує щоденно - переглянути
6304 Жмеринка Козятин 13.49
Воршиця
14.24
Сигнал
35 хв Курсує щоденно - переглянути
6306 Жмеринка Козятин 15.55
Воршиця
16.30
Сигнал
35 хв Курсує щоденно - переглянути
6308 Жмеринка Козятин 19.17
Воршиця
19.52
Сигнал
35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воршиця -Сигнал можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воршиця — Сигнал

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сигнал — Воршиця