У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воршиця - Заруддя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воршиця - Заруддя:

Поточний розклад електричок Воршиця - Заруддя включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 18 хв зі станції Воршиця і прибуває на станцію Заруддя о 20 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 808О сполученням Вінниця - Хмельницький, в цьому випадку поїздка займе 2 г 41 хв. Між станціями Воршиця і Заруддя цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Робоча(18.23), Соломірка(18.58), Залісся(19.35), Замчики(20.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воршиця - Заруддя, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воршиця Заруддя ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воршиця - Заруддя можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
808О Вінниця Хмельницький 18.18
Воршиця
20.59
Заруддя
2 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воршиця -Заруддя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воршиця — Заруддя

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заруддя — Воршиця