У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воршиця - Жуківці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воршиця - Жуківці:

Поточний розклад електричок Воршиця - Жуківці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 50 хв зі станції Воршиця і прибуває на станцію Жуківці о 17 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6307 сполученням Козятин-1 - Рахни, в цьому випадку поїздка займе 1 г 52 хв. Між станціями Воршиця і Жуківці цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Калинівка-1(15.55), Вінниця(16.24), Гнівань(16.56), Жмеринка-Пас.(17.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воршиця - Жуківці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воршиця Жуківці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воршиця - Жуківці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6307 Козятин Рахни 15.50
Воршиця
17.42
Жуківці
1 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воршиця -Жуківці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .