У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воскобійня - Горяїнове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воскобійня - Горяїнове:

Поточний розклад електричок Воскобійня - Горяїнове включає 13 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 03 хв зі станції Воскобійня і прибуває на станцію Горяїнове о 13 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6016 сполученням П'ятихатки-Пас. - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 1 г 30 хв. Між станціями Воскобійня і Горяїнове цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них 149 Км(08.31), 165 Км(09.23), Діївка(09.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воскобійня - Горяїнове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воскобійня Горяїнове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воскобійня - Горяїнове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воскобійня -Горяїнове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воскобійня — Горяїнове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Горяїнове — Воскобійня