У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воскобійня - Пичугине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воскобійня - Пичугине:

Поточний розклад електричок Воскобійня - Пичугине включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 11 хв зі станції Воскобійня і прибуває на станцію Пичугине о 16 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6411 сполученням Кам'янське-Пасажирське - Кривий Ріг-Головний, в цьому випадку поїздка займе 2 г 54 хв. Між станціями Воскобійня і Пичугине цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Верхньодніпровськ(02.49), Божедарівка(03.57), Благословенна(04.38), Приворот(05.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воскобійня - Пичугине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воскобійня Пичугине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воскобійня - Пичугине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6411 Кам'янське Кривий Ріг 02.37
Воскобійня
05.31
Пичугине
2 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути
6027* Дніпро Кривий Ріг 14.11
Воскобійня
16.37
Пичугине
2 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воскобійня -Пичугине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воскобійня — Пичугине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пичугине — Воскобійня