У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воскобійня - Верхівцеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Воскобійня - Верхівцеве:

Поточний розклад електричок Воскобійня - Верхівцеве включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 40 хв зі станції Воскобійня і прибуває на станцію Верхівцеве о 17 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6037 сполученням Дніпро-Головний - П'ятихатки-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Воскобійня і Верхівцеве цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Воскобійня - Верхівцеве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Воскобійня Верхівцеве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Воскобійня - Верхівцеве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Воскобійня -Верхівцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воскобійня — Верхівцеве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Верхівцеве — Воскобійня