У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Восток - Фрикацей
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Восток - Фрикацей:

Поточний розклад електричок Восток - Фрикацей включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 26 хв зі станції Восток і прибуває на станцію Фрикацей о 17 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6204 сполученням Рені - Етулія, в цьому випадку поїздка займе 0 г 22 хв. Між станціями Восток і Фрикацей цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Восток - Фрикацей, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Восток Фрикацей ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Восток - Фрикацей можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6202 Рені Етулія 05.00
Восток
05.22
Фрикацей
22 хв Курсує щоденно - переглянути
6204 Рені Етулія 17.26
Восток
17.48
Фрикацей
22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Восток -Фрикацей можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Восток — Фрикацей

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Фрикацей — Восток