У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Восток - Рені
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Восток - Рені:

Поточний розклад електричок Восток - Рені включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 46 хв зі станції Восток і прибуває на станцію Рені о 20 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6201 сполученням Етулія - Рені, в цьому випадку поїздка займе 0 г 29 хв. Між станціями Восток і Рені цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Кирган(07.19), Рені-Порт(07.37), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Восток - Рені, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Восток Рені ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Восток - Рені можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6201 Етулія Рені 07.16
Восток
07.45
Рені
29 хв Курсує щоденно - переглянути
6203 Етулія Рені 19.46
Восток
20.12
Рені
26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Восток -Рені можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Восток — Рені

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рені — Восток